Discussie: Een Frisse Adem
Los bericht bekijken
Oud 13 april 2013, 22:17   #6
Demper
Secretaris-Generaal VN
 
Demper's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 juni 2009
Berichten: 40.936
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lombas Bekijk bericht
Ik heb ook wel eens last van slechte adem (van een dag kantoor met enkel espresso's, bijvoorbeeld) en ben blij dat dit thema eens in de groep wordt gegooid.
Van overdadig veel koffie te drinken kan je adem inderdaad sterk ruiken. Maar dan ruikt hij naar koffie. Ik ken 2 mensen waarvan de adem stinkt naar uitwerpselen. En dan maak ik geen grap. We maken soms wel eens achter zijn rug grapjes dat hij zijn eigen stront opeet. Mensen moeten zich bewust worden van hygiëne. Het kost echt geen handen vol geld om uzelf goed te verzorgen.

Citaat:
Net zoals vele andere kleine, al te menselijke kwaaltjes (homo sum, humani nihil &c.) durf ik hier nooit iets van tegen anderen te zeggen in de wetenschap dat anderen dat ook wel eens over mij zullen denken.
Er bestaat geen beleefde manier om mensen te vertellen dat ze een stinkende adem hebben.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Lof der Zotheid Bekijk bericht
Dat speelt geen rol. Demper heeft gelijk.
Demper is offline   Met citaat antwoorden