Los bericht bekijken
Oud 23 april 2013, 01:52   #20
CLAESSENS Joris
Minister-President
 
CLAESSENS Joris's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 maart 2005
Locatie: UKKEL
Berichten: 5.742
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door hurricane Bekijk bericht
Ik ben 100 % hetero maar heb een drietal homokoppels in mijn vriendenkring. Stuk voor stuk fijne mensen met een geweldige kijk op het leven en een fijne humor.
Jammer genoeg zitten er onder homo's ook eikels die denken dat de wereld aan hun gat hangt
2
In het VB zitten meer homofielen dan u denkt...
Van het soort dat zich op straat en in publiek net zo fatsoenlijk gedraagt als hun heteroseksuele collega's.
En waarvan, buiten hun intieme kring, wss weinigen weten dat zij homofiel zijn.
En nee, niet omdat zij dat verbergen. Wel omdat zij daarmee niet te koop lopen uit respect voor zichzelf.
__________________
CLAESSENS Joris spreekt voor eigen rekening... partijstandpunten vindt u op www.vlaamsbelang.be/ en via [email protected]. veel leesgenot!
Na de nodige intimidatie om deze uitspraak niet te herhalen; "Allah is een verzinsel, Mohammed is de leugenaar die hem verzon. Mohammed is ook een massamoordenaar, terrorist en pedofiele kinderverkrachter .
Bron: de koran.
CLAESSENS Joris is offline   Met citaat antwoorden