Los bericht bekijken
Oud 31 maart 2003, 12:28   #34
vlaanderen72
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 december 2002
Locatie: antwerpen
Berichten: 5.449
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door moon
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Lars_de_Zweet
Na ettelijke uren lezen van wat hier zoal gepost staat, ben ik gerust dat we niet te doen hebben met intelligente mensen. En hoop ik ergens dat de doorsneevlaming slimmer is dan wat ik hier te zien kreeg.
Een stem op VB is oftewel een stem uit protest (waar ik mee kan inkomen) oftwel een stem uit desinformatie.

Wat is het gevolg van dergelijke stemmen :
1) indien er twee ronden zijn => frankrijk
2) indien niet => oostenrijk, waar er nu door het wanbeleid de extreem rechtse partij monsterverliezen maakt.

Tot regeren zal het vlaams blok nooit in staat zijn. Ze hebben daar geen mensen voor die voldoende realisme en intelligentie aan de dag kunnen leggen En hun programma is strijdend met een functionerende staat.

Nu om op het 70 punten-programma terug te komen:

BULL-SHIT

Dat ze over dergelijk iets 70-punten hebben kunnen schrijven ( dat moet ik toegeven) is misschien wel moeilijk geweest. Het is straf om van dat 1 standpunt : racisme 70 punten te schrijven. Hoed af
groot gelijk
spijtig dat sommige mensen het 70-punten programma heel normaal vinden
het wordt eens tijd dat we vanaf middelbaar mensenrechtenverdragen als verplichte literatuur moeten lezen !!!! (en toetsen aan 70-punten prog )
Ongeloofelijk al dat gezwam voor iets dat doodnormal is!
vlaanderen72 is offline   Met citaat antwoorden