Los bericht bekijken
Oud 25 mei 2013, 10:04   #1
BonBon
Banneling
 
 
Geregistreerd: 29 april 2011
Locatie: The old country
Berichten: 10.017
Standaard Moslims hebben geen zonden, da's makkelijk

40 makkelijke en vlugge methodes om zonden weg te vagen en goeie daden op te stapelen.
http://www.sunniforum.com/forum/show...o-do-every-day!

Easy, op die manier moet je echt niet inzitten om slechte of bedenkelijke daden te doen, gewoon een paar gebedjes opzeggen en je veegt duizenden zonden weg. Je moet wel heel de dag bezig zijn met bidden, dat wel. Daarom dat je al die moslims zoveel ziet bidden, blijkbaar hebben ze veel zonden weg te werken.

bv nummer 10.
100 gebedjes opzeggen waaronder 33 keer Subhaa-nallaah enz. (There is no Allah but one Allah. He is alone. No partner hath. He Him belongs sovereignty and unto Him belongs Praise and He is all-Powerful) dan zijn al z'n zonden weggevaagd, zelfs al zijn die "zo overvloedig als het schuim op de zee".

Dagelijks kun je duizenden zonden wegvagen zo, elke moslim die een beetje gebeden opzegt heeft dus geen zonden, zelfs voor terroristen is het makkelijk op die manier. Dat je heel de dag bezig bent gebeden op te zeggen is natuurlijk handig bij de hersenspoeling.

Laatst gewijzigd door BonBon : 25 mei 2013 om 10:05.
BonBon is offline   Met citaat antwoorden