Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bobke
Waar haalt ge dat uit ?
Ze heeft een dagvaarding van de politierechtbank in de brievenbus gekregen.
Daar kan ze zich gaan verdedigen.
Ik ben eigenlijk wel eens benieuwd naar de uitspraak.
|
Rechters moeten zich naar de wet richten en art 10.2 is duidelijk.
En ze heeft 6 uitnodingen in haar hand, wslk 5 uitnodingen tot betaling minnelijke schikking en de 6e is de dagvaarding.
Citaat:
In 2009 werden in ons land 557 PV's opgesteld omdat de bestuurder met zijn voertuig te traag reed in het verkeer. Dat zijn iets meer PV's dan het jaar voordien (547). In de eerste helft van 2010 werden om die reden 238 PV's opgesteld.
Een KB uit 1975 stipuleert "dat geen enkele bestuurder de normale gang van andere bestuurders mag hinderen door abnormaal traag te rijden wanneer daar geen geldige reden voor is of door plots te remmen wanneer dit niet om veiligheidsredenen vereist is". Dat meeste PV's werden in de eerste helft van 2010 opgetekend in Vlaanderen (111), gevolgd door Wallonië (96) en Brussel (31).
|