Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BonBon
Volledig akkoord.
Je beseft toch dat moslims een lager IQ hebben hé, en dat ze veel racistischer zijn dan de gemiddelde blanke westerling. Die onderzoekers hebben het helemaal juist.
|
Er is een soort ambiguïteit in de islam op dit punt . Wij weten dat tussen de islamitische strijders van het eerste uur er zich ook zwarten (negers) bevonden. Of mensen van zwarte afkomst. Zoals Bilal. Hij wordt wel eens als
'de derde man van de islam' beschouwd. Van de andere kant werden zwarten vaak op een minderwaardige wijze behandeld in moslimlanden.
Moslims hebben gewoon een antipathie tegenover niet-moslims, de d'himmies en discrimineren hen naar hartelust. Dit wordt hun met de paplepel ingegoten. Zie de Kopten in Egypte, of de Vuuraanbidders in Iran, enz, enz. Dezelfde discriminatoire houding vinden we terug bij de joden tegenover de goiim, zoals de christenen die hadden tegenover de 'ketters'.