[
Alweer noem je slechts TWEE nationaliteiten op: Turken en Marokkanen, NIKS over die 180 anderen, waarschijnlijk omdat je denkt dat ALLE 1,5 burgers van allochtone afkomst slechts uit Turken en Marokkanen bestaat, alhoewel deze groep samen nog geen vierde van het totaal uitmaken.
Maar ze tellen wel voor 100% begot niets dan last met dat tuig en kom jij hier effe met een uitgestreken gezicht zeggen :180 andere nationaliteiten ,verdomme en dan schrikken dat je vlaams blokker word omdat je onder de voet word gelopen door dat vreemd tuig!
En aanpassen ho maar!
Tweedens, ik kom wel degelijk onder de mensen. Ik run namelijk zelf een migrantenorganisatie
amarcord vzw, Georgisch Socio-Cultureel Centrum
http://www.amarcord.be , en vanuit die organisatie heb ik nagenoeg alleen maar met migranten van oost-europese origine te maken. De oost-europese migrantengroep, is de
grootste groep migranten van de laatste jaren. Ongeveer het tienvoudige van wat tegenwoordig nog uit Turkije of Marokko komt.
En fier dat em is!
Ik noem maar even op: Georgiërs, Armeniërs, Moldaviërs, Oesbeken, Kazachstanen, Russen, Wit-Russen, Tsjetsjenen, Abchazen, Azerbeidjanen, Oekraïners, Kabarden, Dagestanen, Bulgaren, Tadjieken, Roemenen, Koerden, Polen, Tsjechen, Letten, Esten, Litouwers, enz.... waarschijnlijk wist je niet eens dat er zoveel verschillende landen bestaan in de voormalige Sovjet-Unie.