Banneling
Geregistreerd: 15 mei 2003
Berichten: 7.917
|
Ronduit belachelijk: De FAScHionIST !!!
Je hoort het goed: [size=4]DE FAS[size=1]c[/size]H[/size][size=1]ion[/size][size=4]IST !!! [/size]
Kan het zieliger?
Faschistjes worden fashionistjes !!!
En ze hebben zelfs een eigen merkje veroverd. Lonsdale is hun trend.
Doet me een beetje denken aan de tijd van de Milletjaskes van indertijd.
Dat ze een eigen kledingmerkje hebben toegeëigend is al zielig genoeg, nog dommer is dat Lonsdale zelf niet moet hebben van dat schorum!
En waar haal ik dat dan vandaan, beste bronzifters? Van de site van Lonsdale zelf natuurlijk!
Zie onderstaande quote.
Citaat:
bron= Lonsdale
Wat wil extreem rechts van jou?
Ok, je hebt dus de NVU, (Nederlandse Volks Unie), de NNP en de NNJ (Nieuwe Nationale Partij en hun jongerenpoot), de Nationale Beweging, NieuwRechts en dan nog ultrakleine clubjes als de Nationale Alliantie, Voorpost en dan nog vele websites waar meestal maar 1 mannetje achter zit. Of partijtjes die nauwelijks meer aanhangers hebben dan het aantal letters in hun naam. Er zijn wel wat verschillen, maar 1 ding is hetzelfde; ze hebben geen macht, geen geld en niemand wil met ze samenwerken, zelfs met elkaar willen ze niet samenwerken!
(separatisme ten top! )
Extreemrechtse politieke partijen willen je geld, je energie, je vrije tijd en je stem. Andere partijen ook, maar extreemrechts nog meer. Extreem-rechts, racisten, hebben haat en wraak als startpunt en zullen je daarom helemaal opvreten. Haat hebben ze meestal omdat ze zichzelf haten, zichzelf als mislukkeling zien. Kijk maar naar wie het zijn, die lui van extreemrechts. Ze maken ook altijd ruzie met elkaar.
(of met hun vrouw, cafébaas, junkklanten,... )
Ze willen van jou enkel dat je in hun kamp staat, dat ze groter zijn dan die anderen. Maar dat lukt ze nooit, want wat ze willen kan niet. Niemand kan aan hun verknipte wereldbeeld voldoen. Nergens op de wereld bestaat een maatschappij die zij willen. Nergens op de wereld zijn ze aan de macht.
Racisme is een groot en belangrijk onderdeel van extreemrechts. Racisme gaat er vanuit dat je zelf superieur bent aan een ander, enkel en alleen vanwege je afkomst. Een Marokkaan is dus meer dan een Turk, een Chinees meer dan een Japanner. Dat dit niet werkt en simpelweg niet zo is, dat ziet iedere kleuter. Mensen zijn allemaal verschillend, maar hebben het recht om gelijk behandeld te worden. That's it.
Extreemrechts wil de verschillen groter maken en daar een soort waarde aan geven. Zodat je gaat denken in hokjes, in zwart-wit. Terwijl je beter kan zoeken naar de overeenkomsten tussen mensen en daar iets mee doen.
(In hokjes plaatsen? Bedoelen ze pashokjes? )
Extreemrechts wil je vrijheid afpakken, je in een keurslijf stoppen. Je mag enkel omgaan met de mensen uit je eigen hokje. Je leven wordt voorgeprogrammeerd, je leven wordt een rooster. Dat is wat er gebeurd als extreemrechts het voor het zeggen krijgt.
(Ze nemen uw computerspellekes al af!)
Als je werk zoekt, dan heb je ook geen reet aan extreemrechts. Zij willen meer flex-contracten, zodat je makkelijker ontslagen kan worden. Zij willen ook geen vakbonden, die opkomen voor hoger loon of betere werkomstandigheden.
(En zeg nu maar eens dat dit niet zo is!)
Op school wil extreemrechts meer aandacht voor de Vaderlandse geschiedenis. Ze willen elke ochtend het volkslied zingen en tijdens de lessen ook Nederlandse liedjes als 'Hop Marjanneke, stroop in het Kanneke' en 'Waar de blanke top der duinen..' zingen. Ken je die liedjes?
("klein klein fashionistje, wat ben je dom en grof" )
Identiteit. Dat is iets heel heftigs voor extreemrechts. Zij beweren dat je identiteit komt van de plek waar je geboren bent. In Friesland geboren? Dan ben je stug en stil. In Brabant gezellig, in Amsterdam brutaal en in Groningen een boer. Iedereen ziet dat dit onzin is. Je identiteit vorm je voor een groot gedeelte zelf, door de mensen waar je mee omgaat, door de ideeën die je zelf bedenkt. Dus niet door ideeën die extreemrechts je door de strot wil duwen.
Wat is een Nederlander eigenlijk? Iemand die hier woont? Of die hier geboren is? Of die hier woont en hier geboren is? Uit Nederlandse ouders? Of 1 Nederlandse ouder? En waaruit zijn die Nederlandse ouders geboren eigenlijk? Inderdaad, uit mensen die je nu buitenlander zou noemen. Franse Hugenoten, Duitse huurlingen, Spaanse overheersers, Indonesische migranten, Joodse vluchtelingen, Italiaanse arbeiders, Belgische protestanten…
Extreemrechts heeft ook iets met geweld. Geweld gebruikt extreemrechts vaak, juist omdat ze geen argumenten meer hebben. De ideeën die ze hebben, die voortkomen uit haat en wraakgevoelens, veroorzaken ook gewelddadigheden. Waar extreemrechts is, is ruzie, gescheld en geweld.
(Dat is waar hé, musketiers! )
Extreemrechts neemt zichzelf veel te serieus. Ze zeggen altijd dat ze niet zeggen hoe groot hun beweging is. "Daar laat ik mij niet over uit". Waarom niet? Bang dat je niks voorstelt? Waarom zo geheimzinnig? Wat hebben ze te verbergen?
(Fashionistjes zijn te serieus? Yeah right!)
Nederland is vol zegt extreemrechts. Inderdaad. Vol met snelwegen, auto's, golfbanen en lege kantoorpanden. Sommige buurten in de grote steden zijn druk, maar de rest van Nederland is erg leeg. Rij maar met de trein van Rotterdam naar Groningen en je ziet enkel weilanden en bossen. Als iemand uit Parijs of New York hier komt kijken, vindt-ie het leeg en erg rustig in onze grote steden.
(Niemand houdt ze tegen het land te verlaten!)
Drugs. Af en toe best lekker. Van extreemrechts mag het niet. Ze willen zelfs de doodstraf voor drugsdealers. Discipline staat voorop. Volgens de Nederlandse Volks Unie (NVU) mag een echte nationaal-socialist nooit dronken zijn of drugs gebruiken. Ook mag je je vriendin geen lid maken van die partij; koppels zijn verboden!
(Lang zullen we van die gastjes dus geen last hebben!! )
Van de Nationale Beweging en de band Brigade M mag je niet roken, geen alcohol drinken en geen vlees eten. Dat laatste is misschien wel gezond, maar alles bij elkaar lijkt het een ontzettend saai zootje! Wat doen ze op een feestje dan? Of als ze gaan stappen?
(NSV'ers zuipen zich anders wel te pletter, ons nationaal groot voorbeeld! )
Cultuur. Extreemrechts wil het behoud van de Nederlandse cultuur. Prima! Maar wat is het eigenlijk? Boerenkool met worst? Om 6 uur eten? Respect voor elkaar? Vrijheid van meningsuiting? Democratie? De Nederlandse geschiedenis? Nederland is opgebouwd met de roof van andere landen, zoals Indonesië, en nu nog laten Nederlandse bedrijven 'onze' producten in het buitenland in elkaar zetten voor zeer weinig loon. Is dit slim of is dit diefstal?
(Fashionistjes moeten ons komen uitleggen dat ze cultuur hebben. Stelletje modepopkes! )
|
Lachwekkend toch, Faschistische Barbies! 
|