Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gertc
Mechelen is zeker niet alleen - verschillende gemeentebesturen hebben al aan de alarmbel getrokken, en vrijwel overal gaat het moeilijk. Maar sommige gemeenten hebben de afgelopen jaren een voorzichtige politiek gevoerd, anderen hebben geprobeerd om met prestigeprojecten hun stad terug op de kaart te zetten. En weinig andere gemeenten hebben hun reserves de voorbije jaren zo snel zien smelten als Mechelen.
|
De Stad Genk haalde zijn grootste inkomsten bij Ford nl 10 miljoen Euro per jaar.
Dit valt weg vanaf 2015 en de inkomsten van opcentiemen zullen ook drastisch dalen gezien de vele duizenden nieuwe werklozen en bruggepensioneerden.
Zij willen Ford nu voor de rechter dagen wegens "contractbreuk". Dan weet je wel hoe erg de situatie is. Genk heeft mega veel personeel, de grootste werkgever van Limburg na Ford (dat dus sluit).