Tuchthuizen
Tegenwoordig struikelt men weer over de landlopers, bedelaars en vagebonden in de stad of trapt men in mensenstront waarvan men denkt dat een hond wel een hele grote heeft gelegd op het platte land. Dringend moeten er wederom tuchthuizen worden geopend. Het kan niet dat we ons door de stank en het gebedel moeten wringen terwijl wij zoveel taksen, belastingen en premies betalen.
Wij eisen nette straten waar we niet voortdurend worden lastig gevallen. Er moeten dringend nieuwe wetten voor de landloperij komen. Bedelaars moeten opgepakt en het werken terug aangeleerd worden. Ook langdurig werklozen kunnen we beter uit hun lamlendige omgeving uit en zetel en van voor hun tv of playstation scheuren en in tuchthuizen wegsteken alwaar hen den arbeid wordt aangeleerd. Het is genoeg geweest. De politici moet iedereen die geen 50 euro op zak heeft oppakken en afvoeren naar een tuchthuis. Het leven is hard en niemand heeft erom gevraagd, daarom moeten we de vlucht in alcohol of THC tolereren, als genade, en deze mensen arbeid verschaffen die ze aankunnen. Spuitverslaafden echter moeten een andere vorm van genade krijgen. De kogel. Die kunnen veelal geen arbeid meer aan.
Het paleis van Laken lijkt een goede omgeving voor Brussel. Antwerpen kan zijn oud gerechtsgebouw daarvoor misschien benutten. In de andere centrumsteden zullen ook nog wel gebouwen staan verkrotten of maar een uurtje per week gebruikt worden door 'artiesten'. Ook de kolonies kunnen terug geopend worden.
__________________
Hij die de arme berooft, leent den Here J.J.
Mundus vult decipi, ergo decipiatur. BDW
|