Los bericht bekijken
Oud 6 september 2013, 10:52   #144
Savatage
Secretaris-Generaal VN
 
Savatage's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 december 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 21.732
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kallikles Bekijk bericht
Op de problemen die er bestaan in wijken als de mijne wezen en spuwen op de mensen die er wonen is gemakkelijk, vooral als men zelf in Ukkel woont. Zelf tussen die mensen gaan wonen en naar hun zelfredzaamheid luisteren en er een positief verhaal over durven neerzetten, vergt al heel wat meer moed.
Ze kunnen je daar misschien eens uitleggen wat werkloosheid inhoudt.

Citaat:
En wijzen op de structurele barrières - het institutionele racisme en de klassenmaatschappij - die deze tweedeling tussen "goede" wijken en "probleembuurten" hebben gecreëerd en die haar in stand houden, is potentieel revolutionair.
Werkloos zijn, niets doen, klagen/zagen en staan te roepen dat het de schuld is van de racisten is allesbehalve revolutionair. De schuld op iemand anders steken in plaats van zelf iets te ondernemen is altijd gemakkelijker.
Savatage is offline   Met citaat antwoorden