Los bericht bekijken
Oud 15 september 2013, 13:30   #117
Xenophon
Secretaris-Generaal VN
 
Xenophon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2009
Berichten: 101.560
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dpg Bekijk bericht
http://www.demorgen.be/dm/nl/996/Eco...Valencia.dhtml

Volgens een recent analistenrapport van UBS bedraagt het uurloon in Spanje 25,5 euro. Dat is 42 procent lager dan dat in Vlaanderen: 44,22 euro. "Een cruciale factor, want het uurloon maakt 70 procent uit van de assemblagekost van een auto", zegt directeur-generaal Wilson De Pril van sectorfederatie Agoria. Ook op de pensioenkosten bespaart Ford veel meer in Vlaanderen (27 miljoen euro) dan in Spanje (21,6 miljoen euro).

Ik heb een uurloon rond de 17 euro brutto.
Terwijl dat mijn werkgever rond de 44 euro kost.

Van dat brutto uurloon houd ik ongeveer de helft over, wat ongeveer 25% is van wat mijn uurloon de werkgever kost.

Stel dat mijn brutto uurloon identiek is in Valencia, dan zou ik daar ongeveer 40% overhouden van wat ik mijn werkgever kost.

Is dat geen reden om te vinden dat de staat geen andere dieven naast zich duld.
Precies, de strijd van de traditio's met de OVLD op kop, is niet tegen de crisis, want Di Rupo is baas, maar tegen de N-VA.

En ze begrijpen niet waarom ze verkiezing na verkiezing minder stemmen halen...
__________________
Citaat:
Ta gueule!
Xenophon is offline   Met citaat antwoorden