Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Geert C
Dixit De Wever:
In gans Europa, en dan vooral in Griekenland, heeft dat standpunt niets dan ellende veroorzaakt... Wat denkt De Wever dan? In Griekenland, Portugal, Ierland en Spanje is het niet gelukt, maar in Vlaanderen zal het wél lukken?
De bevoegdheden en het takenpakket blijven hetzelfde, de hoeveelheid werk zal toenemen want de Antwerpse bevolking blijft maar groeien (en nog geen klein beetje ook), het aantal ambtenaren daalt. Je moet geen hogere wiskunde gestudeerd hebben om in te zien wat de gevolgen zullen zijn voor de "sterkte" van die overheid. 
|
Hoe heette die Nederlandstalige voetbaltrainer ook weer die daar de Griekse nationale ploeg een tijdje trainde ?
Hij vertelde over zijn rechtstreekse medewerker, een Griek, die ook een fulltime wedde kreeg van de voetbalbond.
Maar ... die brave man was ambtenaar .... die het zich kon permitteren om een halve dag per week ambtenaar te zijn (ook voor volle pree) en de rest van de tijd op "den Bond" te zitten.
Ge moet een oude aap geen smoelen leren trekken.
.