Los bericht bekijken
Oud 7 oktober 2013, 16:45   #67
abramis brama
Parlementslid
 
abramis brama's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 augustus 2002
Berichten: 1.979
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Het gevolg is dat er minder arbeidsplaatsen zijn en meer mensen die moeten leven van de maatschappij, dus met andere woorden dringt zich een goed onderbouwd sociaal systeem zich op.
Allez, en uit pure compassie met zoveel simpelheid van geest :

Had Jurgen ook een idee waar zo'n sociaal systeem dan zijn geld zal halen om zo goed onderbouwd te kunnen zijn ? Sinterklaas ? Zware belastingen op de sociale uitkeringen ?

Of nog : heeft Jurgen zelfs maar een fractie van een greintje benul waar de socialisten het geld vandaan halen dat ze zo graag uitdelen ?

Misschien kan Jurgen nog veel leren van het ge-tok-tok van BDW. Dat ge-tok-tok gaat immers op zijn minst wél uit van de realiteit. En die realiteit is dat een sociaal systeem pas geld van de werkenden kan uitdelen aan de non-actieven (= de essentie van alle linkse 'oplossingen') als het ook geld genereert. Ik ben zeer benieuwd naar de voorstellen van Jurgen terzake.
__________________
Eén van de grootste problemen in dit terminaal zieke land is het feit dat men "de wil van de kiezer" voortdurend opzettelijk verwart met "hetgeen we tegen de wil van de kiezer in tóch nog mathematisch kunnen doordrukken".

Laatst gewijzigd door abramis brama : 7 oktober 2013 om 16:46.
abramis brama is offline   Met citaat antwoorden