http://michaeldevoldere.wordpress.com/
Misschien zagen de nazi’s zichzelf graag als nationalisten. Hun vele misdaden spreken die claim echter duidelijk tegen. Is het echt zo verstandig om nazi-retoriek voor waar aan te nemen, zonder naar de feiten te kijken? Dan moet er misschien ook herinnerd worden aan het detail dat de nazi’s zichzelf behalve “nationaal” ook als “socialisten” zagen.
Het groot opkomend licht van de N-VA argumenteert enerzijds dat Nazi's geen nationalisten waren door hun misdaden. Anderzijds insinueert hij dat de misdaden bewijzen dat het nazi's socialisten zijn.
Michaël Devoldere is medewerker van federaal volksvertegenwoordiger Sarah Smeyers ( N-VA).
Hij is ook een twitterdebatter. In een recent twitterdebat met onder andere Carl Devos doet hij de volgende aankondigen over het N-VA standpunt inzake het "N-VA confederalisme":
Michaël Devoldere
@devoscarl Ik mag niets lossen, maar de teksten zijn uitgebreid en met oog voor detail (ook dat zei Siegfried gisteren tijdens het debat).
Als Michaël Devoldere niets mag lossen, mag hij dan wel lossen dat hij iets heeft dat hij niet mag lossen ? Blijkbaar zijn er toch grote staatsgeheimen bij de N-VA die niet zomaar naar buiten mogen komen.
__________________
Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.
Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.