Los bericht bekijken
Oud 30 september 2004, 11:33   #1
De Zuiveraar
Banneling
 
 
De Zuiveraar's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 april 2004
Berichten: 408
Standaard Achterlijke moslims willen verbod gsm met camera (obsceen)

30/09 Saudische religieuze autoriteiten verbieden gsm met camera



De hoogste Saudische religieuze autoriteit heeft een verbod afgekondigd op het gebruik van gsm's die zijn uitgerust met een camera.
Volgens sjeik Abdul Aziz bin Abdullah Al al-Sheik verspreiden de cameramobieltjes "obsceniteit door de islamitische gemeenschap."

De verkoop van met camera's uitgeruste telefoons is sinds maart verboden in Saudi-Arabië, maar dat heeft niet tot een daling van de populariteit van de apparaatjes geleid. De gsm's worden volgens de conservatieve Saudische geestelijkheid vooral gebruikt voor het zonder hun toestemming maken van foto's van vrouwen.
In een vraaggesprek met de krant al-Madina verklaarde Al-Sheik dinsdag voorstander te zijn van strenge straffen voor diegenen die het verbod op het gebruik van de moderne cameratelefoons negeren. Het openbare leven tussen mannen en vrouwen in Saudi-Arabië is grotendeels gesegregeerd . Op veel plaatsen is het nemen van foto's verboden. Vrouwen dienen op straat van top tot teen bedekt te zijn.

[size=5]ACHTERLIJKEN ....[/size]
De Zuiveraar is offline   Met citaat antwoorden