terwijl het technisch inderdaad perfect allemaal mogelijk is (je hebt als sysadmin meestal zelfs geen wachtwoorden nodig om in mailboxen te snuffelen) is het zeer onwaarschijnlijk dat hij daar concrete bewijzen zal van hebben.
Dit is van hetzelfde debiele niveau als dat van dat geval met die N-VA'r. Iedereen die vertrouwelijke zaken via email verstuurt snapt trouwens niet hoe die boel werkt. Mail is *NIET* secure. Encrypteer de data vooraleer ze door te mailen!
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lamenielachen
politiek België lijkt meer op een inktvis met veel grabbelende armen in de staatskas en inkt spuitend omdat niemand het zou zien.
|
Stephen F. Roberts: "...I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do. When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."
|