Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door six
Awel, hier beginnen inderdaad de serieuze problemen. Economische migratie, zeker wanneer wij met een civilisatiekloof zitten, waarbij mensen die mentaal nog in de Ijzertijd of erger zitten in grote getallen hier kunnen geraken.
Hangmatterijen met Soedannegers die en masse hier komen om te potverteren kunnen dan werkelijkheid worden, die veel erger is dan de nachtmerries van circe en de anderen hier.
|
Nu ja, ik kan het hen niet kwalijk nemen. Moest ik een 'arme' Hongaar ofzo zijn (die al een pak meer verdiend dan een Soedanneger), en horen dat je in België een basisloon krijgt van 4 keer het mijne, zou ik het ook wel weten.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door six
Welke problemen zie je met goederen die wij moeten importeren?
|
Wij hebben niet van alles overschot. Sterker, wij hebben nogal veel tekort. Gaan wij genoeg produceren om import te bekostigen?