Discussie: White power village
Los bericht bekijken
Oud 19 november 2013, 12:07   #93
BonBon
Banneling
 
 
Geregistreerd: 29 april 2011
Locatie: The old country
Berichten: 10.017
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door smiley Bekijk bericht
Geen dichte inteelt ? Wat is dat voor een beest ? Dus zodra de wereld 1 dorp is, alle barrières zoals zeeen bergen, woestijnen enz overbrugt, met als resultaat alle soorten verdwenen, alle soorten gereduceert tot 1 soort waardoor er maar 1 soort meer overblijft dan zou er van 'dichte inteelt' geen sprake meer zijn aangezien dan de ruimte de barriere vormt. Men geraakt momenteel niet verder dan mars om de fouten uit dat ene overblijvende ras te helpen verwijderen.
Ik bedoel, als de genenpoel groot genoeg is en het verwantschap ver genoeg van elkaar. Ergens zijn we allemaal familie van elkaar natuurlijk als je maar ver genoeg terugkijkt.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door smiley Bekijk bericht
Dus soorten zijn ontstaan door fouten ?
Soms wel, dieren evolueren vlugger als de groep kleiner wordt en dus meer inteelt. Je kunt het zien als een soort natuurlijke reactie op een bijna-uitsterven van een ras.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door smiley Bekijk bericht
Jij hebt kritiek op de geneeskunde niet op de voldoende grote genenpoel van soorten.
Ik vind het logisch dat we mensen genezen, maar als we daarin overdrijven houden we grote defecten in de genenpoel. Het is gewoon onvermijdelijk, we gaan gewoon meer keizersnedes hebben en meer correcties moeten uitvoeren. Een goeie manier om dit te verminderen is nog verder te gaan mixen met groepen uit andere continenten.
BonBon is offline   Met citaat antwoorden