Los bericht bekijken
Oud 20 november 2013, 11:12   #13
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vigilant Bekijk bericht
Yvan Mayeur, huidig voorzitter van het OCMW en toekomstig burgemeester van Brussel is pisnijdig omdat Antwerpen, maar ook andere Vlaamse steden en gemeenten, uitkeringszoekers terugsturen naar Brussel, zeker als ze geen NL spreken of willen leren.

http://www.lalibre.be/actu/belgique/...70b69ffddd5595
Is dit dezelfde Yvan Mayeur?

Citaat:
Mayeur verdedigt Samu Social op gemeenteraad
05/11/13


Yvan Mayeur, voorzitter van het OCMW van de stad Brussel, heeft maandag op de gemeenteraad nog eens uitgebreid de verdediging op zich genomen van daklozenorganisatie Samu Social en haar directrice, Pascale Peraita. De dame ligt onder vuur voor haar hoge verloning. Gisteren raakte ook nog bekend dat ze in een appartement van het OCMW woont.

http://www.demorgen.be/dm/nl/989/Bin...enteraad.dhtml
Als ik zie wat hier komt aangespoeld de laatste jaren, dan heb ik eerder de indruk dat Brussel zijn OCMW-klanten naar alle hoeken van Vlaanderen stuurt.
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden