Los bericht bekijken
Oud 21 november 2013, 09:02   #113
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pixelpower Bekijk bericht
Even mijn draadje oprakelen.



Link; http://www.nieuwsblad.be/article/det...31120_00847772


Wat had ik gezegd in mijn 1e post van deze draad?
Allez, weet je zelf niet meer wat je gezegd had?

Ernstig:

Je had gezegd dat Di Rupo de tank van zijn bootje waarop hij geen btw betaalde, wel een aantal keer zou vullen op kosten van de belastingsbetaler.

Je had gelijk.
Dik schandalig.
We gaan dat op gezette tiijden, op de juiste plaatsen, en vaak genoeg moeten herhalen, want het geheugen van de kiezer kan kort zijn.

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden