Daarnet op Radio 1 kwam iemand vanuit de daklozen organisaties wat toelichting geven over die problematiek. De sector zelf wijst naar Mayeur, die door zijn ontbrekende handtekening alles blokkeerde. Mensen hebben vannacht in de sneeuw en de kou mogen liggen omdat de voorzitter van het OCMW (mayeur) niet tekende wat de voorzitter van Samu Social (ook Mayeur) moet uitvoeren. En die lul gaat het dan op anderen hun rug proberen te schuiven.
Mayeur is een parvenu socialist, en zijn beschermelinge Peraita zit zich met zijn medeweten de zakken te vullen. De brusselse PS is al jaren ziek, en de verbetering is nog ver te zoeken. Wie een beetje objectief informatie zoekt zal kunnen constateren dat er in charleroi en luik een serieuze kuis is gehouden bij de parvenus. In brussel lukt dat vooralsnog niet. Het is een publiek geheim dat Di Rupo de weg blokkeerde voor Mayeur om minister te worden, ondanks de uitgesproken steun die deze kreeg van Moureaux, tot voor heel kort de machtigste man van de brusselse PS. En na een deal om Thielemans naar de uitgang te laten gaan als burgemeester door hem een even lucratieve job te geven op de Heizel zal deze vervangen worden door Mayeur als burgemeester. En wie zal voorzitster worden van het ocmw in brussel ? Pascale Peraita.
Over die twee, zie hier de blog van Destexhe :
http://destexhe.blogs.com/blog2007/2...-d%C3%A9c.html
Dit dossier is een schande. En de belangrijkste actoren daarin zijn een schande voor hun partij. Voor mij mag en moet Magnette doen wat Di Rupo niet kon : de brusselse PS gedwongen hervormen door aan de top het onkruid weg te wieden. Moureaux heeft men al kunnen inperken in zijn macht, maar hetgeen vandaag naar voren is gekomen toont aan dat dit ruim onvoldoende is.