Los bericht bekijken
Oud 21 november 2013, 19:27   #82
system
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 oktober 2006
Berichten: 40.545
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door demonen Bekijk bericht
De auditeur van de Raad van State heeft gisteren geoordeeld dat de koninklijke besluiten die de federale regering heeft opgesteld voor de staatsgaranties voor de coöperanten van Arco illegaal zijn, schrijft L'Echo.

Volgens de Franstalige krant was de auditeur erg duidelijk: de koninklijke besluiten zijn niet wettelijk en moeten geannuleerd worden. Volgens de auditeur is het nog mogelijk het Grondwettelijk Hof zich over de zaak buigt.



http://www.hln.be/hln/nl/942/Economi...illegaal.dhtml

800.000 coöperanten die niet op de tsjeven gaan stemmen maar op hun aartsrivaal!
Ik begrijp waarom de tsjeven geen kandidaat-premier naar voren schuiven!
Volgens de peiling van vandaag (VTM) is het eerder het VB dat moet oppassen. Zij halen nu 9.6% (meer dan 2% verlies) De NVA boekt een lichte winst van 0,5% en alle Vlaamse regeringspartijen winnen. Maggie De Dlock als populairste politica laat Peeters achter zich en De Wever hinkt nu na op de derde plaat. Over JM Dedecker wordt niet meer gepraat.

Maar goed, het zijn maar peilingen.
system is offline   Met citaat antwoorden