Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door westdiep
Democratie zoals wij dat kennen is dan ook een zeer recent fenomeen, dat wij met plezier op een ander bombarderen (letterlijk).
Een regime zoals dat van Assad kon enkel overleven in een bi-polaire wereld, waarbij zijn steungevers voor het bloedbad exact dezelfde excuses zoals jij hanteren, of verwacht je nu dat je 20000 burgers kan afslachten zonder dat je er zelf slachtoffers aan gaat overhouden?
|
Met een bombardement wel ja, makkelijk zoals in Dreesden. Als het ze enkel daarom te doen was gingen ze geen soldaten op de grond ingezet hebben, dat bedoel ik, het is allemaal niet zo eenzijdig zoals ze doen uitschijnen.
Alles is beter dan een islamitische dictatuur, zelfs Assad en zoals we recent zien ook Kadafi en Saddam.