Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Waarom Nu?
Dat is fraude.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Fraude
Zoek maar eens op wat fraude betekend, want dat is precies wat het is.
Ze hebben een ongeldig systeem gebruikt om belastingen te ontduiken.
Ondernemers worden dan opgepakt en kaal geplukt, maar bij het ACW is er niets aan de hand en die krijgen een boete die niet eens verhoogd is.
Net zoals Arcopar, Dexia en Belfius zullen ze proberen de boel onder de mat te vegen.
Allemaal misbaksels van het ACW, hoe lang gaat dit nog door?
|
Er is wel sprake van 30% verhoging van het genoten belastingvoordeel voor de jaren 2010-2011 & 2012.
Het ACW is naar verluidt wel degelijk aan het saneren. Hun plan om van een koepel naar een los netwerk te gaan getuigt hiervan.
Waar je je ook vragen bij kan stellen is of het ACW wel recht heeft op hun erkenning als bedrijf in herstructurering. Hierdoor kunnen ze hun 58+ personeel laten afvloeien met brugpensioen. Het ACW heeft meer weg van een bedrijf in vereffening dan een bedrijf in herstructurering.
__________________

Stemtip federaal: PVDA. Stop genocide ! Stemtip Vlaams: PVDA. Stop genocide ! Stemtip Europa: PVDA. Stop genocide !
Ooit was Bart De Wever de dikke steur vol eitjes voor N-VA; nu is hij de vis die de vijver levenloos maakt.