Los bericht bekijken
Oud 27 december 2013, 10:51   #9
JeeBee
Minister-President
 
JeeBee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 februari 2009
Berichten: 4.175
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eliyahu Bekijk bericht

Er is nu sterk onweerlegbaar wetenschappelijk bewijs dat God bestaat. Het heet "het antropisch principe".
Goed gek.

Er zijn - de snaartheorie ondersteunt dit - andere combinaties mogelijk die een 'kosmos' mogelijk maken.

Volgens het 'antropische' principe kan je ook nooit de lotto winnen (tenzij 'god' natuurlijk aan de touwtjes trekt en de cijfers juist legt want toeval bestaat natuurlijk niet.....)

Maar verder stel dat je gelijk hebt en dat god bestaat.....is dat dan precies uitgerekend 'jouw' god? Dat zou wel toeval zijn en opnieuw een (hoger) antropisch principe op 'goddelijk' niveau vereisen om zo ver te komen.

Met andere woorden, het antropische principe en toeval zijn elkaars synoniemen waarbij het eerste een misbruik van het tweede betekent.

Je bent dus nog geen stap verder.

Dat is: je blijft de boel hier én vooral jezelf belazeren met geleuter.
__________________
Fortuna favet fortibus
JeeBee is offline   Met citaat antwoorden