Los bericht bekijken
Oud 5 oktober 2004, 08:36   #1
vrijevlaming
Banneling
 
 
vrijevlaming's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 februari 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 7.535
Standaard PS wil belastingen verhogen om de put in de begroting te dichten

PS wil federale put dichten met extra belastingenma 04/10/04 - De Franstalige socialisten van de PS willen dat er nieuwe belastingen komen om de put in de federale begroting te dichten.




Het kernkabinet heeft zich vanavond gebogen over de begroting van volgend jaar en dat is een begroting van ruim 3,5 miljard euro die moet worden weggewerkt.

De PS ziet een oplossing in nieuwe belastingen, maar de liberalen willen daar niet van weten. Volgens vice-premier Laurette Onkelinx (PS) liggen onder meer de heffingen op bedrijfsvoertuigen, het afschaffen van pseudo-brugpensioenen en de algemene sociale bijdrage op tafel.

Liberalen als vice-premier Didier Reynders (MR) (foto) en vice-premier Patrick Dewael (VLD) zijn geen voorstander van het verhogen van belastingen "omdat de economie moet gestimuleerd worden in plaats van meer belastingen te heffen".

Woensdag vergadert het kernkabinet opnieuw over de begroting en morgen staat onder meer de splitsing van Brussel-Halle-Vilvoorde op het programma. Op 12 oktober zal premier Guy Verhofstadt (VLD) dan zijn beleidsverklaring houden.



Bron: vrtnieuws

Zijn ze daar helemaal zot aant worden?
vrijevlaming is offline   Met citaat antwoorden