Los bericht bekijken
Oud 2 januari 2014, 21:41   #52
peter1962
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 19 mei 2011
Locatie: Ronse
Berichten: 9.649
Standaard

[quote]
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fonne Bekijk bericht
Dus we gaan nu praten over een serieus migratiebeleid, een verschuiving van belastingen op arbeid naar andere inkomstenbronnen, het aan banden leggen van politieke benoemingen, efficiënte overheidsdiensten, een herstel van de rechtstaat door versterking van politie en justitie, mobiliteit en de investeringen die we bereid zijn daarin te doen, de bouw van nieuwe kerncentrales, ...?
Voor mij geen probleem hoor.
Maar de SP.A probeert elk debat vakkundig te ontlopen met haar op afgunst gebaseerd populisme: het is allemaal de schuld van de bankiers en de fraudeurs en de graaerige privé-managers en de racisten en de producenten van gaaz en elentrik en ... en ... Ondertussen liggen de congresteksten van de N-VA voor het oprapen, maar heb jij vanwege SP.A één enkele gefundeerde kritiek gehoord?
Laat elke partij maar praten over haar eigen wensen, en dan kijken we wel wat de fase van de schrapteksten kan overleven en zal behouden blijven in het regeerakkoord. Jij gaat uit van de wensen van jouw partij, niks mis mee. De anderen doen dat ook. Wel leuk dat je nu plots en voor de allereerste keer een verdediger bent van de graai-bankiers D�*t is nieuw

En waarom zou sp.a iets zeggen over de congresteksten van n-va ? De inhoud daarvan is toch hun probleem niet ? Voor jou en de andere believers is dat misschien het nieuwe testament, voor mensen van andere partijen is dat gewoon wat verkiezingsproza van n-va.

Citaat:
Een kleine aanvulling uit het interview met Bart de Wever, dat 'sommige' media niet haalde:

Tot daar voor wat de imaginaire "bocht" van de N-VA betreft
We zullen het moeten afwachten, maar ik vrees dat er enkelen na de verkiezingen bittere tranen gaan laten als n-va middels de bocht haar move gaat maken om erbij te mogen horen. Natuurlijk zijn er geen garanties op succes. Ze moeten er voldoende diep en plat voor gaan hee fonne.
Maar dat is voor na 25 mei. Tot dan mag en moet iedereen flink zijn.
peter1962 is offline