Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nynorsk
Is dat dan een vereiste om hier te mogen wonen? Ben je verplicht vooruit te willen komen in het leven?
Wat is je probleem eigenlijk Wolf? Ben jij al ooit aangevallen geweest door een hoofddoek? Ben je ooit al pijn gedaan door een hoofddoek? Heeft ook maar één hoofddoek je tegengehouden om te gaan en te staan waar je wil?
En kom nu niet af dat je inzit met de vrouwen die onderdrukt worden, iedereen weet dat dat larie is: je geeft er niet om, je wil die mensen gewoon weg, wat kan jou het schelen hoe moslimvrouwen behandeld worden.
|
Het kan me wel wat schelen wanneer dit in mijn land gebeurd, waar we zoiets kennen als gelijkwaardigheid tussen man en vrouw. Fundamentalistische gebruiken moeten ze maar beoefenen in hun eigen achterlijke regio, voor mijn part dragen ze daar twintig boerkas over elkaar.