Los bericht bekijken
Oud 14 januari 2014, 15:50   #24
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door peter1962 Bekijk bericht
Zo kun je natuurlijk wel alles vergoelijken hee, waarom Frank Vanhecke niet recycleren ? Tweede kans moet toch kunnen ? Hij kan net als Karim zeggen dat hij in tempore non suspecto ontslag nam uit het blok.
Zou je het doen ?
ik persoonlijk niet neen.
En ik zie Van Overmeire ook niet op nationaal vlak iets betekenen.
Want dat blijft hij wel hé, een lokale politicus.

Ik weet ook niet of de N-VA top zo heel blij was met de overstap hoor. Maar Aalstenaars kunnen nog al eens koppig zijn en durven tegen de zin van hun nationale partij ingaan. De OVLD kan er ook van meespreken trouwens met Annieken De Maght.

Maar ik vraag me nog altijd af wat die racistische daden zijn geweest tot nu toe die Van Overmeire zou begaan hebben als schepen.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden