Los bericht bekijken
Oud 17 januari 2014, 19:57   #41
Ja_an
Provinciaal Gedeputeerde
 
Geregistreerd: 5 januari 2014
Berichten: 908
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eberhard Leclerc Bekijk bericht
Welke bronnen heb jij dan precies?

De holle rethoriek en ''rapporten'' van de eu of haar organen neem ik niet serieus trouwens, mocht je daar mee aankomen.
Welke bronnen men gebruikt, hangt uiteraard af van de info die u nodig hebt. Gelet op het niveau van figuren als dartois hier zou ik wel nooit dit forum als bron gebruiken. Tenzij u wil weten wat de ongeïnformeerde maar vocale Vlaming van een maatschappelijk thema of fenomeen vindt.

Als u doelde op de relaties EU-Noorwegen of EU-Zwitserland, dat zal u wel vinden in een handboek EU externe relaties. Of meer toegankelijk, de websites van buitenlandse zaken van Zwitserland en Noorwegen, website van de EFTA. En ondanks uw scepsis zal u ook genoeg vinden op de EU websites. Uiteraard niet schrikken als u dezelfde info vindt op de websites van de EU en Noorwegen en Zwitserland.
Ja_an is offline   Met citaat antwoorden