Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox
Ooit eens gedacht dat de hoofdmoot van die brandstof voor andere dingen gebruikt wordt dan woon/werk verkeer? Maar kom, U zal het wel merken hoeveel duurder uw biologisch gekweekte worteltjes in de Bio Planet of oxfam winkels zullen worden.
Doet niet terzake: 1 liter verstookt door een wagen in de file is 1 liter die men voor productie van een nuttig iets had kunnen aanwenden.
Welk geld? Ooit gehoord van de Laffer Curve. Neen, zal eens googelen.
Leuk idee, maar het is duidelijk dat U geen auto hebt. Ik heb wel een auto, en vindt het een ouderwets ding.
Ik zie het al voor me, een Maddox met een Ikea made in China kast die wacht op een verplichte oppikker. U zal Ikea moeten vragen Uw made in China kastje naar bij U thuis te brengen indien U geen auto hebt, of iemand die iets breeddenkerder is dan U vragen om U met Uw kastje thuis te brengen door op het moment dat U buiten staat Uw vertrekpunt en eindbestemming door te sturen. Er zal inderdaad wat ingeboet worden op bepaalde huidige gebruiksgemakken van de auto. Indien U geen auto hebt, zal U niet moeten zoeken naar een parking, etc. Ik begrijp echter dat Uw geest nog niet rijp is voor iets anders dan de geijkte individualistische, twintigste eeuwse ouwbollige denkbeelden.
Redelijk debiel idee. Voor middellange afstanden is de trein het ideale electrische transportmiddel. U mag kiezen, een TGV of een Boeing 737 om een hupje tussen Brussel en Praag te maken. De auto, met een centraal computersysteem.
Met uw idee, zijn er geen wegen noch fietspaden meer nodig. Noord Korea gaat snel een oord zijn om naar te emigreren.
|
Heb ik gezegd dat U de fiets niet meer mag nemen. Of dat er geen auto´s meer gaan zijn?. Ik stel alleen een systeem voor om met veel minder auto´s bijna hetzelfde te doen. Indien U argumenteert argumenteer dan tegen wat ik heb voorgesteld, niet tegen iets wat U zich inbeeldt dat ik zou voorgesteld hebben en waartegen er makkelijk tegenargument tegen op te bouwen is.