Nie vergeten dat voor een belangrijk deel van de bevolking in india verkrachting geen misdaad is, maar een godgegeven recht, en vele van de verkrachte vrouwen aanvaarden dat, ergo, zeer veel verkrachtingen worden er ook niet aangegeven.
En natuurlijk, als een belangrijk woordvoerder van de Indiaanse politie de raad geeft maar te genieten van een verkrachting, dan weet men wel hoe de vork er in de steel zit.
Alleen als de verkrachte vrouw in India een begripvolle familie heeft met enige macht of invloed, zal er iets gebeuren dat niet in't nadeel van de verkrachte vrouw is.
Ergo, Eurobug, het is er niet veiliger dan in België. U gebruikt gewoon verkeerde statistieken en maakt er een agitpropstukje van.
En de ironie is wel dat groepsverkrachtingen in België kwasie een "privé pleziertje" is van bepaalde groepjes... Daar zitten niet al te veel Jannen of Pieten bij.... Soms zit er wel een Monseigneur of zijne hoogheid tussen, maar dat zijn dan wel Roze Balletten.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
|