Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sebastokrator
Ik ben akkoord met je eindconclusie, maar je stelling over religieuze leiders is erg kort door de bocht in heel wat opzichten, zo ook de implicatie dat gelovigen sowieso een "hersenloze kudde" zijn.
|
Is inderdaad een ongelukkige, hyperbolische woordkeuze, waarvoor mijn excuses. Onwetend is toepasselijker. Ik neem het mensen ook niet kwalijk dat ze door de situatie in hun land niet kunnen lezen of schrijven, of van in de wieg worden geleerd om een leider te verafgoden.
__________________
Bart De Wever: "De enige bijdrage die de Vlaamse Beweging vandaag nog kan leveren aan een onafhankelijk Vlaanderen, is ophouden te bestaan"
Jan Jambon: "Les transferts Nord-Sud, ça nous aide juste pour le marketing. Mais en fait, ça ne nous intéresse pas"
Bourgeois: "onafhankelijkheid is iets uit de 19de eeuw"
|