Los bericht bekijken
Oud 14 maart 2014, 20:15   #26
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vigilant Bekijk bericht
"We moeten echt investeren in interculturele kennis"

Hier Zotte Bert, een beetje interculturele kennis over uw lievelingscultuur.

In Irak wil men pedofilie op meisjes opnieuw legaliseren.
http://www.hln.be/hln/nl/1280/Irak/a...f-9-jaar.dhtml

Het zal wel iets te maken hebben met de sexdrive van uw voorbeeldige lievelingsprofeet Mohammed die 9-jarige meisjes neukte (naast de hele harem andere groene blaadjes).
Wat nu Bert? De Belgische wetgeving aanpassen opdat Iraakse nieuwe Belgen hun cultuur kunnen uitleven en hun identiteit niet zouden verliezen? Waarom laat je je dochters niet interculturaliseren met hen ... for a start.
volgens mij zijn Bert zijn dochters al a) te oud en b) zonder maagdenvlies, dus totaal waardeloos voor Bertje's nieuwe cultuur.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden