Los bericht bekijken
Oud 28 maart 2014, 09:46   #124
manta
Secretaris-Generaal VN
 
manta's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 januari 2004
Berichten: 34.805
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe Bekijk bericht
U zou toch de scheidingswetten eens moeten nakijken.

Ondertussen is het dus normaal dat er bi-locatie is (niet mijn voorkeur, maar kom). In dat geval kan papa niet meer dagelijks naar de kroeg en moet hij dus om de week ook een weekje babysitten, eten koken, kleding wassen en rekeninghouden met zijn kinderen. In dat geval is het ook normaal dat er geen onderhoudsgeld meer moet betaald worden.

Als mama (of papa) een nieuwe relatie beginnen, dan hebben die nieuwe partners NIKS te maken met het onderhoud van de kinderen. Indien ik mijn huis wil delen met iemand die de helft van de huur betaalt, dan is dat mijn zaak. Dat wil dus niet zeggen dat de vader van mijn kinderen daarom geen onderhoudsgeld VOOR ZIJN KINDEREN moet betalen.

Blijkbaar toch wel dur te comprenur voor vele mannen.
Dus mama krijgt dubbele pree want neopapa geeft ook al centjes af. En net dat klopt niet. Handig voor moedertjes die graag doppen en vanuit hun luie zetel naar 't shoppingkanaal kijken.
__________________
Nieuw forumreglement : Volg de link voor meer details.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BigF Bekijk bericht
Manta heeft altijd gelijk of 't moet zijn dat hij eens geen gelijk heeft maar dat gebeurt enkel en alleen als-ie ongelijk heeft.
manta is offline   Met citaat antwoorden