Los bericht bekijken
Oud 22 april 2014, 16:04   #83
fred vanhove
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 14 februari 2014
Berichten: 36.544
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Xenophon Bekijk bericht
Ze zijn welkom op voorwaarde dat ze zich gedragen als gast, want verder zijn ze gewoon zoals elke buitenlander, een vreemdeling.

En maak u over mijn buren geen zorgen vriend, links van mij zijn het Marokkanen, daarnaast zijn het Fransen, aan de rechterkant Vlamingen en Surinamers. En die gedragen hun als normale mensen, die stellen de wetten niet in het gedacht dat zij hier de baas zijn zoals de Walen.
Geld beste jongen geld en nog eens geld is de drijfveer van alles......het probleem van veel van onze allochtonen zekerst ??? Vervang hier morgen eens onze Marokkanen door rijke Arabieren en je zal eens zien hoe rap we ze allemaal te vriend gaan willen ! Trouwens als ze goed op een bal kunnen sjotten zijn ze ook al een stuk meer welkom !
fred vanhove is offline   Met citaat antwoorden