Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Het punt is net dat 5 van die eindverantwoordelijken, die een wanbeleid voeren, er hun kl*ten aan vegen,... Vlaams Blokkers zijn. (in het vet om het begrijpend lezen te vergemakkelijken 8) )
|
Ja, en 11 niet-Vlaams Blokkers, als ik uw logica zou volgen

.
Het niet ontdekken van een malafide, wellicht goed verdekte constructie om 22,5 miljoen euro te verduisteren, is volgens u een zwaardere fout dan het bewust opzetten van een systeem om 22,5 miljoen euro te verduisteren?
Ik geloof niet dat de Vlaams Blokkers hier ter kwader trouw geweest zijn. Ik denk trouwens, wanneer een Vlaams Blokker u zou vertellen dat er voor meer dan 20 miljoen euro gesjoemeld werd bij het OCMW, dat u dat zou afdoen als een fantasieverhaal.
En de enige, echte eindverantwoordelijken in dit verhaal zijn de ontvanger, de secretaris en de voorzitster.