Los bericht bekijken
Oud 28 april 2014, 13:16   #180
WetIsWet
Gouverneur
 
WetIsWet's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 mei 2010
Locatie: 2440
Berichten: 1.157
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dutch_Strawberry Bekijk bericht
Jaja, het systeem is toch oh zo perfect, nietwaar? Twee jaar met uitstel is niks, maar dan ook NIKS in vergelijking met het levenslange trauma dat die studente met zich zal moeten meedragen. Met een beetje geluk geraakt ze nog niet zwanger ook. Maar ja, justitie werkt perfect. Het zou je eigen dochter of zoon eens moeten overkomen. Maar ik vrees dat jouw oogskens pas zullen opgengaan wanneer je zelf brutaal gepenetreerd wordt vanachteren. Of misschien kick jij daar juist op. Met die schermafbeelding van jou zou me zo'n hoerig gedrag niet verwonderen.
Twee jaar met uitstel is letterlijk NIKS, geen dag ... nul, zero, 'den hond zijn botten', nada, niente, ...

Waarschijnlijk kickte die studente erop om zodanig bruut gepenetreerd te worden dat haar lakens bebloed waren. Ze moest maar niet dronken geweest zijn. Ze moest maar zat naar huis gereden zijn met haar eigen auto. Ze moest zich maar verzet hebben. ... Allemaal excuses die Raf naar voor kan schuiven om onze arme Said te verdedigen die tot twee jaar met uitstel veroordeeld is.
__________________
Het Uien-akkoord! Je merkt het niet meteen, het oogt niet meteen spectaculair verrot, maar na inname verpest u er aardig de lucht mee!
WetIsWet is offline   Met citaat antwoorden