Los bericht bekijken
Oud 6 mei 2014, 12:32   #272
CLAESSENS Joris
Minister-President
 
CLAESSENS Joris's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 maart 2005
Locatie: UKKEL
Berichten: 5.742
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peche Bekijk bericht
Ik ga daar een topic over opendoen als ik daar zelf iets deftig over kan uitschrijven. Het lijkt er sterk op dat ook onze beschaving gebaseerd is op jaloezie. En de heiligheid is compleet verdraaid. De slang is niet de duivel, Eva moet zich niet onderwerpen aan haar man als aan haar Heer, Magdalena was geen hoer en Jezus was een paganist!
Zelfs Mozes zijn manna zal wel iets soortgelijks zijn geweest.
De vrucht van kennis is niet verboden door god, het is het vlees van God volgens de ouderen, Teonanacatl vertaald! Het zijn zij die "God met Ons" zijn gaan prediken die de teksten helemaal verdraaid hebben, en daarom ben ik anti geloof.
Islamieten zijn microwezentjes! Quetzalcoatl in het chinees!
Love is in the air.

Ik denk dat ik het nu wel doorheb...
__________________
CLAESSENS Joris spreekt voor eigen rekening... partijstandpunten vindt u op www.vlaamsbelang.be/ en via [email protected]. veel leesgenot!
Na de nodige intimidatie om deze uitspraak niet te herhalen; "Allah is een verzinsel, Mohammed is de leugenaar die hem verzon. Mohammed is ook een massamoordenaar, terrorist en pedofiele kinderverkrachter .
Bron: de koran.
CLAESSENS Joris is offline   Met citaat antwoorden