Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door SMI94
Wat een non-nieuws is dit eigenlijk? 5 tieners die met een ander tienermeisje van bil gaan (op vrijwillige basis) op een retraite ergens in de Walen. So what? Dat de zoon van een federaal minister een van die tieners is, doet volgens mij niks terzake.
En waarom een heel deel hier lopen te mekkeren over 'doofpot', snap ik al helemaal niet! Er is niks illegaals gebeurt, dus wat dan doofpotoperatie?! En dat Milquet liever niet wil dat dit naar buiten kom, snap ik maar al te goed als ik die dwaze reacties hier lees. Ik stel me trouwens de vraag: als één van jullie kinderen betrokken zou zijn, hoe zouden jullie dan reageren? Lopen rondbazuinen aan iedereen die het horen wil? Of zou je dat ook liever 'verborgen' houden voor vrienden, familie en laat staan vreemden of mensen met te veel vrije tijd die dan maar wat comments posten op fora of krantensites?
|
Ik ben blij dat er tenminste nog iemand op een normale, intelligente en beheerste manier redeneert op deze zaak.
__________________
Voorlopig wordt mijn idool niet meer weergegeven, wegens altoos wederkerende spot tegenover Haar. Mijn excuses aan Haar. Ik had dit nooit zo lang mogen laten duren!!
|