Los bericht bekijken
Oud 7 mei 2014, 21:46   #219
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Op de avances van een wildvreemde vrouw die in een luchtig japonnetje je slaapkamer betreedt kan je ingaan, of je kan haar de laan uitsturen. Wie kiest voor het tweede wéét dat hij kans loopt dat hij bedonderd wordt.

De meid die op spirituele retraite werd gestuurd was echter alles behalve een onbekende voor de jongens. Ze stond bekend als iemand die het niet nauw nam met de hoogstaande moraal die het katholiek-adelijke milieu graag uitstraalt naar buiten toe, maar waar, binnen de bescherming die deze elites eigen is, niet bepaald zwaar aan getild wordt.

Niemand weet uit elke welke handelingen de seksspelletjes die gespeeld werden precies bestonden. Vermits het meisje ouder dan 14 schijnt te zijn, (en behoudens ze op één of andere manier kan bewijzen onder de druk te zijn gezet) is er geen sprake van verkrachting. De Belgische wetgever is echter, zoals we dat gewend zijn, niet coherent geweest bij het instellen van de leeftijdsdrempel. Een meisje kan vanaf de leeftijd van 14 jaar wel toestemming geven, waardoor geslachtsgemeenschap niet als verkrachting kan worden beschouwd, maar bij andere seksuele handelingen, zoals aanranding van de eerbaarheid, wordt een meisje pas vanaf haar 16de geacht geldig toestemming te kunnen geven.
²
al is het vetgedrukte volgens mij ronduit fout of fout opgesteld

Citaat:
Alles staat of valt dus met de precieze leeftijd van die meid ten tijde dat de seksspelletjes plaats vonden.
Dit schandaal zou dus uitgelezen voer voor voor advocaten kunnen zijn.
bah neeje da's het beeld ( dat dit issue het belangrijkste zou zijn ) dat men nu precies wilt ophangen omdat de gelegenheid zich aanbiedt.
In elk ander geval was dat een akkefietje daar een objectieve jeugdrechter dat nooit zo scherp arbitrair zou stellen.

Voer voor advocaten dus zoals je zelf zegt.

Citaat:
De directeur van die school is zich daar niet alleen heel goed van bewust, hij weet véél meer dan wij, en heeft het zekere voor het onzekere genomen. Milquet en haar zoon ten spijt. Het zou heel goed kunnen dat niet alleen de reputatie van zijn school op het spel staat, maar dat ook de middelen op het spel staan die zijn school nodig heeft om een eliteschool te kunnen blijven.
²
Omdat het probleem zich nu zo aandient... maar in alle andere gevallen (bv +16 & +16 ) was het evenzeer een schandaal geweest voor de school.
En ik verwed er mijn hoed voor dat één of ander intern schoolreglementje afdoend genoeg was
praha is offline   Met citaat antwoorden