Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peche
Zou de bevolking (de autochtonen) die zich eraan stoort, niet meer bereiken door consequent met deze stof om te gaan? Bv. hamer niet op één bevolking, maar vraag concreet een daadwerkelijke splitsing van staat en religie. En niet enkel bij politieke keuzes, maar over het hele spel. Als ritueel slachten verboden wordt, en de gelovigen moeten zelf voor hun geloof opdraaien zou het probleem opgelost moeten zijn. Importeert desnoods halal.
Zitten de labels niet juist? Dan moet gij naar de rechtbank stappen en uw beklag doen. Maar welk baat hebben we door constant te drummen op één groep?
|
Zelfs import van halal moet verboden worden.
__________________
“De militante moslim is degene die de ongelovige onthoofdt, terwijl de gematigde moslim de voeten van het slachtoffer vasthoudt.” (Marco Polo)
|