Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Raf
In mijn ogen nog 7 te veel.
Nee. Hij heeft een zéér goede stem, maar er werd hem een slecht liedje opgedrongen door de zogenaamde Belgische "vakjury", die er duidelijk geen kaas van gegeten heeft.
Anyway, daar gaat het niet om. Die oostbloklanden steunen elkaar en zorgen voor elkaar door voor elkaar te stemmen en te zorgen dat hun inzendingen doorgaan naar de finale, ongeacht hoe vreselijk die inzendingen ook zijn. De westerse landen kunnen daar allemaal een voorbeeld aan nemen.
|
Dat is een mythe, compleet ontkracht vorige week. Hoe verklaar je trouwens dan de overwinning van Oostenrijk en de 2e plaats van Nederland?
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
|