Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door praha
valt te bezien hé
ik vind nu niet meteen terug wat er net gezegd is geweest en in welke context maar we kennen onderwijl al wel de mening van het N-VA over racisme en voral over racismebestrijding ....die liegt er alvast niet om
|
In een gesprek op de radio zegt de man in Kwestie. "Je moet zien naar het laatste interview van Dehaene in le Soir. Hij zegt daar dan N-VA en Vlaams Belang hetzelfde zijn. Ze gebruiken beiden een vijandsbeeld... Vlaams belang van vreemdelingen, N-VA van walen. Ze zijn beiden racistisch."
__________________
"De openbare omroep moet in de eerste plaats een essentiële, geloofwaardige en betrouwbare pijler van informatie en duiding zijn en een baken van objectiviteit." - Luc Van den Brande (voorzitter RvB VRT)