Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tempest
Wordt iemand gearresteerd or mogen de crim... ik bedoel de politici zulke informatie geheim houden tot één dag na de verkiezingen?
|
Verhofstadt deed dit al aan het einde van zijn eerste regering. Toen bleek de "begroting in evenwicht" enkele dagen na de verkiezingen ook iets onevenwichtiger dan eerst verkondigd.
Hallucinant waarmee ze in de politiek weggeraken.
__________________
* Erfopvolging: een ander woord voor discriminatie op basis van afkomst
* Solidariteit is een gevoel van samenhorigheid en kan niet opgelegd worden. De N-Z transfers zijn dus per definitie geen solidariteit, want niet vrijwillig
* Democratie = demos + kratein (het volk heerst). Een land waar het laatste woord bij politici en niet bij de bevolking ligt, is dus per definitie geen democratie
* Er bestaat evenveel bewijs voor het bestaan van god als voor het bestaan van gele ruimtekaboutertjes
|