Los bericht bekijken
Oud 28 mei 2014, 13:36   #319
porpo
Europees Commissaris
 
porpo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 juni 2009
Berichten: 6.053
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Schelfie Bekijk bericht
1. Iedereen kan een fantasy-novel schrijven of uitvinden.

2. Hindoeïsme alleen al is mijlenver ideologisch verwijderd van Islam...

3. Er zijn fouten in je logica.
3A. Geen religie is ouder dan islam is gewoon aantoonbaar fout. Islam kwam er in de 7de en 8ste eeuw na christus. Vele godsdiensten zijn ouder, net als ook vele beschavingen ouder zijn.
3B. Onze eerste voorouder bestond niet. Adam al zeker niet. We hebben geen eerste voorouder, enkel voorouders.
Apen, waaruit langzaamaan de mens evolueerde. Als die al een godsdienst hadden (waarschijnlijk zullen de Homo Sapiens en Neanderthalers 1 van de eerste menssoorten zijn die een begrip "religie" hadden, al kan men niet zeker zijn). Niets wijst erop dat de Islam toen een godsdienst was die bestond, laat staan beleden werd. Er zijn wel voorbeelden van afgodsbeeldjes in de vorm van een dikke vrouw, dat waarschijnlijk moeder aarde moest voorstellen.

4 - Wat jij hier nu zegt is idioot.
1 - Natuurlijk; en daar heeft de Koran niets mee te maken, aangezien het over de waarheid van de mens, leven en dood gaat.

2 - Dat klopt niet, anders was een vergelijking die academisch gebeurt, in vergelijkende godsdienstwetenschappen onmogelijk. En dat is dus niet het geval.

3 -
3A - Dat is niet correct. De vernieuwing van Mohammed PBUH in de 7de eeuw is slechts een vernieuwing van de islam. De islam is véél ouder. De islam is de religie van onze eerste voorouder Adam, en de religie van andere intelligente wezens vòòr Adam.

3B - Jawel, en de vermoedens zijn slechts speculaties van mensen met enige hypotheses.

4 - Idioot ? Geen argumenten meer? Idioot is wat natuur is, het is dom, en functioneert blind, doelloos en toevallig. Indien de mens een product van zo'n accident in de natuur is, dan is wat wij mens noemen ook een dom ding, een sprookje. Probeer toch een keer logisch na te denken, sseg.
porpo is offline   Met citaat antwoorden