Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door hamac
Kan je dat opmaken uit de stembusuitslag?
Wie zegt dat alle kiezers van OpenVLD en CD&V tegen confederalisme zijn? Het zou goed kunnen dat ze wel voor zijn of het niet afschrijven, maar dat ze het een lagere prioriteit hebben gegeven aangezien het geen verkiezingsthema was.
Kijk naar de vermogentaks. Sp.a maakte zich sterk dat 2/3 van de Vlaamse kiezer daar voor te vinden is. Stemt dat overeen met hun uitslag?
|
De Wever is alles behalve een idioot. De dag dat hij zou weten dat er een meerderheid voor bestaat zal hij er voluit voor gaan met open vizier. In plaats van zijn ultiem doel tactisch te verstoppen achter een liberaal-economisch discours. Het woord onafhankelijkheid/confederalisme was als het ware 'verdampt' tijdens de n-va campagne
En maar zeveren over het PS model... Alles was beter dan over artikel 1 tekst en uitleg te moeten geven nietwaar ?
De n-va leek wel bang van haar eigen bestaansreden te zijn geworden.
Labbekakken...