Marcel Vervloesem van de werkgroep morkhoven levert al jaren goed werk naar het opsporen van pedocriminelen in heel Europa.
Zo werkte hij zelfs samen met justitie in België, toen Stefaan de Clerck nog minister was.
Enkele jaren geleden stootte Vervloesem op de Zandvoort files. Vanuit een apartement in het Zandvoort werd bezwarend videomateriaal met kinderen verspreid en verkocht aan klanten over heel de wereld.
Meer daarover in deze Franse docu
https://www.youtube.com/watch?v=cB18plt2i6U met ondertitels in het Engels
Exact op het moment dat Vervloesem zich daar mee begon te bemoeien, werd hij telefonisch bedreigd.
Er werd gezegd dat hij zijn onderzoek onmiddellijk moest stopzetten of er zou een georganiseerde aanklacht wegens pedofilie tegen hem komen.
Die aanklacht kwam er ook, maar bleek al snel ongegrond.
Uit onderstaande video blijkt dat de persoon die die aanklacht vorderde tegen Vervloesem, zelf een aangetekende brief naar justitie in België stuurde waarin hij schrijft dat hij betaald is om Vervloesem aan te klagen. Hij schrijft dat er niets van waar is en dat hij zijn klacht wil intrekken
Die brief is geverifieerd door het stadsbestuur en in handen gekomen van een award winnende misdaadverslaggever uit Frankrijk, Serge Garde die er op de nationale TV verslag over uitbracht
Justitie wilt er niet van weten en maakt Vervloesem monddood in de cel
Een fragment van tien minuten, ondertiteld in het Nederlands
https://www.youtube.com/watch?v=-eFn...t=HL1397214958
Edit: Ik wens in dit topic te antwoorden op iedereen die vragen heeft, behalve op forumsaboteur "Another Jack"