Los bericht bekijken
Oud 19 juni 2014, 15:37   #8
Xenophon
Secretaris-Generaal VN
 
Xenophon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2009
Berichten: 101.145
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Miauw! Bekijk bericht
Inderdaad schandalig weinig, maar ik denk dat we al mogen blij zijn dat hij tenminste nog een effectieve straf krijgt. Hoe dikwijls moeten we niet lezen dat incestplegers er vanaf komen met een voorwaardelijke straf? Terwijl ik verkrachting door de eigen vader nog wel iets erger vind dan verkrachting door een "vreemde".
Hier was het "de beste vriend van de vader". Moest ik die vader (of moeder) zijn, ik weet écht niet of ik dat stuk ongeluk niet persoonlijk iets zou aandoen.
Een vraag die ik me stel: waarom die abortus in Nederland? Vermits het hier inmiddels ook legaal is?

Nog een "geluk" dat ze zwanger was, of die kerel was er ongestraft vanaf gekomen en het meisje had met dat opgekropte trauma blijven zitten!
Daar krijg jij dan 25 jaar voor.
__________________
Citaat:
Ta gueule!
Xenophon is offline   Met citaat antwoorden